Amazon investeerib $700 miljonit elektriautosse Rivian

Seitsemeisteline elektriauto Rivian on arvatavasti tulekul 2020. aasta lõpus.

Rivian Automotive LLC on kindlustanud oma ettevõttesse 700 miljonit dollarit (umbes 546 miljonit naela) investeeringutega.

Rääkides uudiste väljakuulutamisest, ütles Riviani asutaja ja tegevjuht RJ Scaringe: „See investeering on oluline hetk Rivianile ja üleminek jätkusuutlikule liikuvusele. Selle nägemuse saavutamine eeldab õigeid partnereid ja oleme rõõmsad, et Amazon on meiega teekonnal meie toodete loomisel, mis taastavad ootused selle kohta, mis on võimalik. ”

Tesla vs Rivian?

Amazoni 700 miljoni dollarine toetus oli suur lüke edu poole, kuid kumb on siiski parem, kas Tesla või Rivian? Tesla ja Rivianil on palju erinevusi ja sarnasusi, kuid Tesla tahtis konkurentsi ja sai selle. See pole mingi lõpp Teslale, kuid siiski raske vastane, suurem konkurents.

Potentsiaalne hind

Riviani hinda pole 100% kindlaks veel tehtud, siiski on teada et hind algab summast $72,500. Auto ise on tulemas 2020. aasta lõpus.

Spetsifikatsioonid

Tulemas on kaks mudelit R1T ja R1S. Kumb on parem saate aga teada alumisest tabelist.

Rivian R1S vs R1T

Miks Amazon investeeris?

“There is a large number of electric vehicle startups out there,”(ek Maailmas on palju elektriautode start up-e) ütles Mike Ramsey ( Gartne’i autotööstuse ja nutika liikuvuse vanemteadur ). „See, et te saate kaks suurt investorit tehnilisel poolel ja tootmise poolel, Amazonas ja GM-s, annab see Rivianile ausalt usaldusväärsuse.”.

Keegi ei tea täpselt, miks GM ja Amazon võiksid otsida Rivianis vähemusosalusi, mille tootmisettevõte on Normalis. Kõik kolm äriühingut ei kommenteeri Reuters’i raportit. Partnerlus GM-i ja Amazoniga võib olla tehase jaoks hea asi, ütles Sam Abuelsamid, Detroiti Navigant Research’i vanemanalüütik.

“See on sõiduk, mida saate kasutada,” ütles hr Scaringe. „Sa saad võid selle ära määrida, kuid see on endiselt väga läbimõeldud ja arukas disain.”.

Kokkuvõttes nägi Amazon head võimaulst ja kasutas selle ära.

Kui kaugele see startup võiks jõuda?

Rivianil on suur tõenäosus, et neil läheb hästi tänu Amazonile. Amazoni suur investeering aitas Rivianil hoo kätte saada.
Rivianil on tulemas suur tulevik Tesla ja teiste elektriauto firmade kohta.

Kokkuvõte

Rivian on seitsemisteline täiselektriauto millel on suur edutõenäosus. Amazon investeeris Rivianisse $700 miljonit, mis aitas teha Rivianile suure alguse. Auto näeb ilus välja nii seest kui ka väljast. Rivian on Tesla suur konkurent. Rivianil on tulekul kaks mudelit R1S ja R1T. Auto on perfektne nii linnasõiduks kui ka muudeks olukordadeks. Riviani hind algab summast $72,500. Rivian kiirendab 1-100 mph (1-160 km) ainult 7. sekundiga. Rivianil on aku mis on 180 kWh. Rivianil on suur võimalus elektriautode turul, mille tulemusi näeme loodetavasti 2020. aasta lõpus. Rivian on korralik auto iga ilmaga, igas tingimuses. Lühidalt, Rivian on perfektne elektriauto oma hinnale.

 
 

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
admin Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of